Морські бушлати

Оригінальні американські морські бушлати

Сортивання: назва ▲ назва ▼ | ціна ▲ ціна ▼ | продаж ▲ продаж ▼ | новинки ▲ новинки ▼ | наявність ▲ наявність ▼

Морські бушлати

Існує думка, що з моря приходить все найкраще, а з армії - практичне. Морський бушлат, це не перша військова амуніція, яка завоювала загальну любов на суші, серед звичайного населення. І це не дивно, адже морські бушлати є унікальним верхнім одягом для чоловіків. Вони поєднують в собі стиль і функціональність. Якість і характеристики таких речей значно перевершують характеристики звичайного верхнього одягу.

Протягом багатьох років, чоловіки віддають перевагу морським бушлат Американської фірми Alpha Industries.

Особливості класичного бушлата

Класичний бушлат злегка нагадує вкорочене пальто, але має свої особливості. Він має широкий відкладний комір і лацкани. Але найголовнішою його відмінністю є наявність двох бортів. Завдяки такій конструкції, тіло, шия і навіть обличчя добре захищені від пронизливого вітру.

Багато років тому, бушлат був розроблений спеціально для ВМФ США всесвітньо відомим брендом Alpha Industries. Конструкція цього виробу автентична і незмінна протягом багатьох років, проте популярна і донині.

Сучасний морський бушлат

Особливих змін у зовнішньому вигляді морського бушлата не відбулося, а його характеристики залишилися такими ж бездоганними.
Бушлат виконаний з високоякісних матеріалів. Він є щільним і важким одягом, можна навіть сказати - брутальним. Тому морський бушлат ідеально підходить для сильних чоловіків з широкими плечима.
Особливістю такого виду верхнього одягу є його універсальність. Бушлат дозволяє носити його, як на початку осені, так і лютої зими. Різниця лише в тому, що буде під бушлатом. Крім цього, морський бушлат вважається виробом стилістично незалежним. Його можна надіти поверх класичного костюма, а можна поверх спортивного реглана в комплекті з джинсами.
Морський бушлат дуже практичний і може самостійно замінити весь верхній одяг для холодного періоду.
Наш магазин пропонує вам морські бушлати від всесвітньо відомої компанії Alpha Industries. Ми пропонуємо не тільки якісний верхній одяг, а й безкоштовну доставку в будь-який регіон країни. Для отримання більш детальної інформації, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами.

Товар в корзине!

Товар успешно добавлен в корзину.

Вы можете перейти к оформлению заказа
или продолжить покупки.