Доставка товару, оплата товару, повернення

 

Оплата і доставка товару:


1. Оплата в нашому магазині можлива двома способами:


- ПЕРШИЙ СПОСІБ: Оплата замовлення при отриманні (накладний платіж з передоплатою від 80 грн. на карту Приватбанку). Врахуйте, що при такому способі оплати в оформленому Вами замовленні ви бачите тільки вартість товару.
ВАЖЛИВО! При отриманні товару Вам доведеться заплатити ДОДАТКОВО за його доставку і відсотки за пересилку грошей. Вартість доставки післяплатою залежить від суми замовлення, міста і варіанти доставки: "до дверей" або "на склад служби доставки".

- ДРУГИЙ СПОСІБ: Попередня оплата замовлення поповнення картки ПриватБанку. Цей варіант дозволяє Вам оплатити своє замовлення через Приват24 або через термінали ПриватБанку.

ВАЖЛИВО! При такому способі оплати наш магазин здійснює БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ (при замовленні від 2500грн.) В будь-яке місто України.
Попередню оплату необхідно проводити тільки після уточнення наявності необхідного Вам товару у менеджера магазину.
Примітка: при обміні або поверненні товару, всі витрати пов'язані з доставкою товару, переведенням грошових коштів, в повному обсязі оплачує покупець.


Термін доставки, в залежності від міста України, може становити від 1 до 3 днів.
Ознайомитися з переліком адрес і телефонів складів служби доставки "Нова Пошта" в містах України Ви можете на офіційному веб-сайті служби доставки:

Перелік адрес складів служби доставки "Нова пошта" в містах України

2. Відправлення товару в країни СНД здійснюється поштою України. На території Вашої країни доставку бере на себе місцева пошта. Вартість доставки товару в будь-яку точку СНД від 10 у.о.

Для виконання вашого замовлення, нам необхідно мінімальний час на його обробку.
Як правило, мінімальний час становить 2 години, а в деяких випадках воно може збільшитися з за того, що замовлення надійшло наприклад вночі або у вихідні та святкові дні.
Тому, ми просимо Вас робити свої замовлення завчасно.

Придбання і гарантія повернення:

Обмін товару або грошове відшкодування:
Ви можете відмовитися від поставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли і товар може бути повернутий безпосередньо в момент доставки. Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні із супроводжуючими посилку документами.

Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування за телефонами, вказаними вгорі всіх сторінок магазину або відправивши повідомлення зі сторінки за цим посиланням.

Товар в корзине!

Товар успешно добавлен в корзину.

Вы можете перейти к оформлению заказа
или продолжить покупки.