Дитячі куртки

Купити дитячу куртку від Alpha Industries

Сортивання: назва ▲ назва ▼ | ціна ▲ ціна ▼ | продаж ▲ продаж ▼ | новинки ▲ новинки ▼ | наявність ▲ наявність ▼

Дитячі куртки від Alpha Industries - якість перевірена часом

Легендарна компанія Alpha Industries пропонує широкий асортимент дитячих курток.  Каталог дитячих курток налічує меншу кількість моделей, ніж каталог чоловічого та жіночого одягу, але при цьому збережені всі унікальні властивості.


Компанія Альфа подбала про дітей не лише в зимовий період, але і в період весна-осінь. У каталозі представлені різні моделі демісезонних і зимових курток.

Зимові дитячі куртки представлені такими моделями: Youth N-3B Parka, Boys N-3B Parka. Всі куртки представлені в дитячому каталозі були розроблені на основі чоловічих курток аналогічних моделей.

Особливу популярність має дитяча куртка Аляска N-3B. Ця модель має капюшон, який може захистити в сильні морози. Єдина відмінність дитячої моделі від чоловічої полягає, в відсутності у дитячій моделі, утяжки в області талії.

Зимові куртки від Alpha Industries розраховані на люті морози і сильні вітри. Купуючи такий виріб своєму малюкові, ви купуєте своєрідний захист від усіх несприятливих сюрпризів, які готує нам зима.

Демісезонна група верхнього одягу для дітей представлена ​​такими моделями: Youth NASA MA-1 Flight Jacket, Boys MA-1 Flight Jacket, Boys MA-1 Jacket With Patches і Boys Maverick Jacket. Ці моделі розроблені на основі легендарних льотних курток для чоловіків MA-1 і B-15.

Ця група курток повторює всі дизайнерські особливості дорослих курток, при цьому основні характеристики, також, залишилися незмінні. Саме тому, купивши таку дитячу куртку можна не переживати про перепади температури і несподівані опади. Вашій дитині не страшні капризи природи, вона завжди в комфорті і безпеки.

Наш сайт пропонує своїм клієнтам широкий асортимент дитячих зимових і демісезонних курток від Alpha Industries. Зв'яжіться з нами, і ми надамо всю необхідну інформацію, підберемо модель і розмір. Ми гарантуємо якість продукції, яка розміщена на сторінках нашого сайту. Крім цього, ми надаємо абсолютно безкоштовну доставку купленого у нас товару.

Товар в корзине!

Товар успешно добавлен в корзину.

Вы можете перейти к оформлению заказа
или продолжить покупки.