Льотні куртки

Купити оригінальну льотну куртку від Alpha Industries

Сортивання: назва ▲ назва ▼ | ціна ▲ ціна ▼ | продаж ▲ продаж ▼ | новинки ▲ новинки ▼ | наявність ▲ наявність ▼

Класичні льотні куртки - високі стандарти якості, легендарна історія і багаторічний досвід

Льотні куртки від Alpha Industries, вважаються трендом в моді серед людей різного віку. Дуже часто такі куртки називають бомбер або куртка пілот. Назва цих виробів пов'язано з їхньою історією.

Сучасні льотні куртки виготовляються з натуральної шкіри, нейлону і якісних текстильних матеріалів. Куртка пілот є дуже важливим елементом чоловічого гардероба. Кожен чоловік повинен мати в своїй шафі одну з популярних моделей.

Перші куртки пілот були використані в першу світову війну. Тоді авіація була не так розвинена, як зараз, і пілотам доводилося підніматися в небо і здійснювати польоти при температурі до -50 градусів. Такі умови могла витримати тільки якісна, вітрозахисна і вологостійка куртка. Саме таким виробом є льотна куртка від Alpha Industries.

Серед найпопулярніших моделей на сьогоднішній день, вважаються моделі:

  • МА-1. Найперша і популярна модель з характерною особливістю - помаранчевої підкладкою;
  • B-15. Відмінною рисою цієї моделі є наявність хутряного коміра і косих кишень;
  • CWU-45 / P. Ця модель є подобою MA-1, їх відмінність полягає в наявності коміра у моделі CWU-45 / P;
  • NASA MA-1. Дана модель змодельована на основі оригінальної куртки MA-1. Вона є оригінальною льотної курткою астронавтів НАСА. Має в'язаний комір стійку і контрастну підкладку;
  • APOLLO MA-1. Класична чоловіча куртка-пілот змодельована на основі відомої моделі MA-1.

Купити льотну куртку в Україні з безкоштовною доставкою та гарантією якості

Льотна куртка - це ідеальний варіант для справжнього чоловіка. Якщо Ви хочете придбати куртку від Alpha Industries, ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

З 2011 роки, ми є офіційним дилером Alpha Industries в Україні. У нашому інтернет-магазині представлені всі найпопулярніші моделі, які завжди доступні до замовлення. Компанія Alpha Industries гарантує якість і надійність продукції представленої на нашому сайті.

Для уточнення більш детальної інформації зв'яжіться з нами за вищевказаними телефонами і ми надамо кваліфіковану консультацію, при необхідності оформимо замовлення. Доставка товару здійснюється в усі регіони країни, абсолютно безкоштовно при попередній оплаті.

Товар в корзине!

Товар успешно добавлен в корзину.

Вы можете перейти к оформлению заказа
или продолжить покупки.