Куртки Аляски

Оригінальні куртки аляски Alpha Industries, Cockpit USA. Купити з доставкою по Україні 1-2 дні.

Сортивання: назва ▲ назва ▼ | ціна ▲ ціна ▼ | продаж ▲ продаж ▼ | новинки ▲ новинки ▼ | наявність ▲ наявність ▼

Куртка Аляска - річ №1 в базовому гардеробі зимового одягу

У гардеробі кожної людини повинен бути такий потрібний предмет, як тепла зимова куртка. Функціональність і комфорт - основні завдання такого атрибута одягу як зимова куртка, яка зможе захистити в сильні морози. Але добре було б, якби куртка була не тільки теплою і практичною, а ще стильною і модною. Саме всім цим критеріям відповідають куртки Аляски Американського виробника якісного зимового одягу компанії Alpha Industries.

Оригінальні чоловічі зимові куртки Аляски

Куртки Аляски класичні та модернізовані, базова модель яких бере свій початок в далеких 50-х минулого століття і спочатку вироблялася для Армії і Флоту США, а з 80-х разом з іншими різними варіаціями завоювала ринок цивільної моди. Історія легендарної моделі N-3B, так званої "Аляска", йде корінням глибше в 40-ві і була одним із вдалих нововведень в той час для екіпажів ВПС США, що працювали в дуже холодних погодних умовах. Прототипом для військової моделі куртки N-3B стала куртка ескімосів, яка була зшита з хутра, просочена риб'ячим жиром від вологи, мала капюшон у вигляді труби і називалася паркою.

Куртка, яку в нашій країні прозвали "Аляскою", стала найвдалішим проектом для Alpha Industries, куртка була впору для військових і завоювала любов мільйонів серед цивільного населення, куртка стала найкращою зимовою курткою в світі, зимової курткою №1. Унікальність цієї куртки не тільки в конструкції, але в матеріалах і технологіях, які використовує компанія для їх пошиття.

Зараз Альфа Індастріз виробляє декілька різних варіантів цих курток:

класичний варіант N-3B (базова модель);
N-3b Slim Fit з трохи вузьким кроєм - ця версія найбільш вдала, найбільш продавана куртка;
Inclement Parka і Altitude Parka - більш сучасні, більш стильні моделі;
для осінньо-весняного сезону ідеально підійдуть куртки N-3B полегшені - N-3B Ambrose Lightweight Parka і Softshell N-3B Parka;
не втрачає свою популярність і класична льотна куртка N-2 Parka, яку називають короткою Аляскою, також компанією представлені нові версії моделі N-2B: N-2B Sonic Parka, N-2B-1N Parka.
Купіть куртку Аляску не тому що вона красива і стильна, а тому що Ви в ній ніколи не замерзните взимку, завжди будете почувати себе комфортно і захищеними в найлютіші морози. Ніщо не зрівняється з ціною і якістю зимових курток Алясок від Alpha Industries.

Купити куртку Аляска в Україні

Замовити куртку Аляска можна онлайн або по телефону. За Вашими параметрами ми підберемо для Вас потрібний розмір, запропонуємо стиль, який Вам більше підійде. Доставимо по Україні в самі найкоротші терміни, зазвичай це займає 1 день, в деяких випадках 2 дня. У разі якщо не підійшов розмір або модель не підходить за своїм кроєм, ми оперативно зробимо обмін на інший розмір або іншу модель. Будьте впевнені, Ви залишитеся задоволені покупкою.

Товар в корзине!

Товар успешно добавлен в корзину.

Вы можете перейти к оформлению заказа
или продолжить покупки.